Hakkımızda


Hakkımızda

Vadim.com.tr ® tasarım ve internet hizmetleri eskiden bilişim firmalarında ve reklam ajanslarında, şimdilerde ise günümüz teknolojisi ile uyumlu fakat sıkıcılıktan uzak tasarımlara imza atmak için Ocak 2006 tarihinde hizmet sektörüne girmiş bir web tasarım firmasıdır.

Gelişen müşteri portföyümüz ve internet teknolojileri, bizleri sektörün diğer kulvarlarında da hizmet sağlayacak bir altyapıyı kurmak üzere girişimde bulunmaya mecbur kılmıştır. Vadim.com.tr ® Tasarım İnternet İletişim ve Tanıtım Hizmetleri, Web tasarım, Web yazılım, Arama motoru optimizasyon (seo), Kurumsal kimlik çalışmaları,Grafik tasarım, E-ticaret hizmetleri sunan bir kuruluştur.

Web Tasarım Ofisi Kurumsal kimlik çalışmaları markanız için en önemli unsurdur. Herşeyden önce logonuz, sonra kendinizi tanıtmanıza yardımcı kartvizitiniz, daha sonra kurumsal yazışmalarda kullanılmak üzere hazırlanan dosya, antetli kağıt, diplomat zarf, vs. gibi çalışmalarla kendinizi tanıtmanızda en önemli yeri tutmaktadır. Web Tasarım, Web tasarımı, Web Yazılım, Seo, Arama Motoru Optimizasyonu, Tasarım, 3d Tasarım, Web Site Tasarı